KURUMSAL

Anadolu Yakasının En Çok Tercih Edilen Firması Berat Oto Çekici

Yol yardımı ve çekici hizmetlerimiz ile sizlere güvenli Acil 7/24 hizmet sunmaktayız. Anadolu yakasının en çok tercih edilen oto çekici hizmeti olmanın gururunu taşıyor ve sizlere kaliteli hizmet sunmanın bilinciyle büyüyoruz.

Sunduğumuz profesyonel yol yardım hizmetlerimiz sayesinde, aracınızda oluşan ufak çaplı arızalara anında ve yerinde müdahale ederek yola devam etmenizi sağlıyoruz. Aracınızdaki arızayı anında tespit ederek ve ufak çaplı arızaları tarafımızca gidererek aracınızı güvene alıyoruz. Çekici servisimiz ile aracınızı dilediğiniz yerden, dilediğiniz yere güvenle ulaştırıyoruz. 7/24 çalışan profesyonel ekibimiz, gece gündüz demeden sizlere kaliteli ve hızlı hizmet sunabilmek için canla başla çalışmaktadır. Gücümüzü sizden, kalitemizi profesyonelliğimiz den alıyoruz. Araç kurtarma hizmetlerimiz, trafik akışına bağlı olarak 15 dakika veya 1 saat aralıkları içerisinde gerçekleştirilmektedir. Anadolu yakasından uzun süredir hizmet veren firmamız, bölgenin her köşesini ezbere bildiğinden dolayı, sizlere ulaşmanın en yakın ve en hızlı yolunu daima bilmektedir.

Çekici, yol yardımı, araç kurtarma ve oto kurtarma hizmetlerimiz sayesinde, sürücüler artık tereddüt etmeden ve korkmadan yola çıkabilirler. Bizlere ulaşmak, bilgi almak ve hizmetlerimizi ayrıntılı incelemek isterseniz, bizlere beratotocekici.com adresi üzerinden ulaşabilir, her türlü görüş ve önerilerinizi bize bildirebilirsiniz. Bizlere ulaştığınızda aracınızın durumunu, arızasını, çekicili veya çekicisiz bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı bir şekilde bildirdiğiniz taktirde, uzman ekibimiz sizlere yardımcı olmak için derhal yola çıkacak ve bulunduğunuz konuma en yakın ve hızlı bir şekilde ulaşacaktır.